Čia,tiesiog,viskas vienoj vietoj

(kiek tai įmanoma).

Nes viskas visur išsibarsto.Skirtingose srityse,procesuose,

vietose ir žmonėse.

Pjesės,interviu,mintys, dainos.

Čia lyg archyvas. Dienoraštis.

Užrašai po kasdienybe.

Dramaturgas
režisierius
edukatorius
dainų autorius

Kas?Kur?Kada?

Turi idėją? Ieškai bendradarbiavimo? Pasikonsultavimo? Mentorystės? Galvoji, kad aš galiu būti Tau naudingas?
Susiek su manimi. 

Laikas ir dėmesys man kainuoja brangiausiai, todėl tikrai negaliu pažadėt, kad galėsiu prisijungti ir palaikyti kiekvieną iniciatyvą, sureaguoti į kiekvieną prašymą, bet kodėl nepabandžius? Pažiūrim kas gi gali iš viso to išeiti? rašyk man: justastertelis@gmail.com   

Visas vienoj vietoj (kiek tai įmanoma)

 

​Per visą savo kūrybinę praktiką esu dalyvavęs labai skirtinguose  kūrybiniuose ir edukaciniuose projektuose, įvairiose, netgi keisčiausiose iniciatyvose, nuo kraujo donorysčių akcijų ir nemokamų vizitų į vaikų dienų centrus iki meno instaliacijų kūrimo muziejuose ar meno akcijų gatvėse, nekalbant jau apie visus teatrinius projektus.  Kartais pats fiziškai negalėdavau prisidėti prie projektų ar iniciatyvų savo dalyvavimu, bet visada stengdavausi prisidėti, bent savo vaizduote, mintimis ir patarimais.  

Neįsivaizduoju kas tai galėtų būti, bet jeigu Tu turi mintį, idėją, iniciatyvą ir Tau trūksta patarimo, nuomonės ar tiesiog žvilgsnio iš šono? Pasikonsultavimo? Mentorystės? Jauti ar galvoji, kad aš galiu būti Tau naudingas?
Kartais konsultacijai užtenka tik klausimo, nuomonės. Kartais tai perauga į ilgesnį bendradarbiavimą. O kartais, tiesiog į kasdienį darbą kartu. 
Laikas ir dėmesys man kainuoja brangiausiai, todėl tikrai negaliu pažadėt, kad galėsiu prisijungti ir palaikyti kiekvieną iniciatyvą, sureaguoti į kiekvieną prašymą, bet kodėl nepabandžius? Pažiūrim kas gi gali iš viso to atsitikti? rašyk man: justastertelis@gmail.com   

Organizacijos su kuriomis kuriu, 

bendradarbiauju,

dirbu.

(nuorodos)

Čia jau puslapio apačia. 

Tu jau visai dugne.

Kilk. 

Na gerai, čia dar yra šita galerija, kurią gali pasižiūrėti ir padėlioti širdutes. :) čia jau visai dugnas. Kilk.

© 2020 Justas Tertelis justastertelis@gmail.com