top of page

CV arba Kas aš esu?

Šis tekstas atsirado pradžioj kaip radijo pjesė. LRT buvo paskelbusi radijo pjesių konkursą. Aš turėjau porą savaičių ir nusprendžiau sudalyvauti. Parašiau pjesę. Nusiunčiau ir pamiršau. Po kelių mėnesių sužinojau kad laimėjau pirmą vietą ir dar specialų LATGOS prizą už originalumą. Vėliau šią pjesę įrašiau kartu su Jonu Terteliu LRT ir tai tapo radijo spektakliu. Kol po to gavau pasiūlymą sukurti spektaklį pagal šią medžiagą "Atviram rate". adaptavom pjesės tekstą teato scenai. Teatrinis pjesės variantas pasipildė papildomom scenom - "Statistinės moters linija" ir kita medžiaga. Taigi šis spektaklis vaidinamas "Atviram rate" ir transliuojamas per LRT radijo teatre. 

2016 m.  Radijo teatro pjese “CV. arba Kas aš esu? “ laimėjo pirmą vietą LRT radijo pjesių konkursę ir specialų LATGA prizą už orginalumą.

2018m. Šios pjesės pagrindu buvo sukurtas radijo teatro spektaklis , Teatro laboratorijoje "Atviras ratas"  tuo pačiu pavadinimu "CV arba Kas aš esu?"

2019m. Spektaklis "CV arba Kas aš esu?" (Atviras ratas) gavo pagrindinį publikos prizą Profesionalių teatrų festivalyje "Vaidiname žemdirbiams" Rokiškis. 

bottom of page