Pradžioje sukuri spektaklį savo galvoje. Paskui bandai su aktoriais ir kitais kūrėjais kurti tą patį spektaklį, tik iš naujo ir kartu. Tol kol visi vieni kitus įtikinam pabandyti tai parodyti žiūrovams. Režisūra dažniausiai yra kūryba kartu, bendrautorystė su visais spektaklio kūrėjais. 

Čia spektakliai kuriuos režisavau ar kūriau kartu su kitais. 

“Tik Suaugusiems” - tragikomiškas teatrinis - kūrybinis tyrimas, ieškantis atsakymo į klausimą - kaip ir kada mes tampame suaugusiais?

Tai buvo pirmas susitikimas su profesionaliu rankų šešėlio teatro "Budrugana Lietuva" įkūrėjais . Tuo metu kai repetavome šį spektaklį... 

Tai buvo muzikinė avantiūra į kurią leidausi įkalbėtas puikios kompozitorės, bičiulės ir puikaus žmogaus Ritos Mačiliūnaitės...

Žinoma, viskas prasidėjo nuo teksto. Nuo radijo pjesės. Vėliau ir spektaklio scenariaus pagal šią pjesę. Tai buvo naujas režisūrinis darbas po ilgo laiko.

Ši premjera atsirado teatro laboratorijoje "Atviras ratas". Tai buvo teatrinis bandymas, eksperimentas, teatro priemonėmis prakalbinti ir paliesti tą pasaulį kuriame mes praleidžiame 1/3 gyvenimo - sapnuose.

Tai eksperimentis spektaklis, kuriam aš parašiau tekstą ir sugalvojau sceninį sprendimą, tad nebeliko kam daugiau ir režisuoti.

Bendraautorystė 

Tai spektakliai, kurių idėjos vystyme dalyvavau kartu su kitais, kur buvau ne tik aktorius(kaip atlikėjas), bet ir teksto, scenovaizdžio ar kitų sceninių sprendimų autorius. 

Šis spektaklis pirmiausia yra inspiruotas puikaus šiuolaikinio rusų dramaturgo I.Vyripajevo pjesės.

Man tai viena įspūdingiausių mano teatrinių, kūrybinių kelionių. Žavinti savo paprastumu, vaikišku tikėjimu ir neįtikėtinais nuotykiais.

2007m. Režisierius Aidas Giniotis mane beatodairiškai palaikė dirbant su šia, mano paties parašyta, medžiaga. Tai buvo ir mano aktorinio magistrinis darbas...

Šį spektaklį režisavo režisierius Aidas Ginotis. Šiame spektaklyje, ne tik vaidinau, bet buvau teksto autorius, tuo pačiu ir režisieriaus A. Giniočio asistentas...

Šių abiejų įspūdingų spektaklių idėjų autorius ir režisierius yra Aidas Giniotis. Tuo pačiu man tai yra ypatingi teatriniai ir kūrybiniai reiškiniai, kurie formavo mane kaip teatro kūrėją, kaip aktorių, dramaturgą, režisierių.

Webp.net-gifmaker.gif
Webp.net-gifmaker (1).gif
Webp.net-gifmaker.gif
Webp.net-gifmaker (1).gif

Čia jau puslapio apačia. 

Tu jau visai dugne.

Kilk.