top of page
CV 48 photo-D.Matvejev.jpg

Rašiau visada. Pauglystėje elėraščius ir dainas. Vėliau tiesiog tekstus. O kai atsiradau teatro laboratorijoje "Atviras ratas" pradėjau rašyti istorijas, pjeses, draminius, eksperimentinius tesktus, radijo pjeses ir visą kitą. Sunku apibūdinti kodėl tai darau, tiesiog, matyt, taip reikia. 

Trumpai. Pirmoji profesionali pjesė "Vienaveiksmė monopjesė PRAdedančiam aktoriui" sukurta 2007m. susilaukė didelio susidomėjimo ir atgarsio, buvo nominuota aukščiausiems teatriniams apdovanojimams. Susilaukė daugiau pastatymų. 2010 m. Pjesės „Vienaveiksmė monopjesė PRAdedančiam aktoriui“ ir „Sudie, idiotai!” buvo įtrauktos į Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto  išleistą knygą „ XXI amžiaus lietuvių dramaturgija“. Radijo pjesės “Paskutinis radijo pagonis”  ir “CV arba kas aš esu?” laimėjo pirmąsias vietas LRT radijo tetaro konkurse, bei LATGA specialų prizą už originalumą. (Pagal jas sukurti spektakliai LRT.). Dauguma pjesių atsirado kuriant spektaklius kartu su aktoriais, teatro laboratorijoje "Atviras ratas", "Dramokratijoje" ar  Meno ir mokslo laboratorijoje ir kt. 

trnsfr-xxi-amziaus-lietuviu-dramaturgija
170595660_4050026438397097_2838627321517256606_n.jpeg

Knygą "Vandens gyvenimo linija"  gali nusipirkti čia: 
pirkti

Čia rasi visas mano pjeses ir kitus tekstus.
(galima atsisiųsti)©

Sudie,idiotai!

(antidetektyvinė pjesė)

Šis tekstas atsirado teatro laboratorijoje "Atviras ratas". Norėjosi kalbėti apie jauno, maištaujančio žmogaus savijautą šiandieninėje visuomenėje. 

Copy of MVIMG_20181229_201203.jpg

Legenda apie NOAU

(eksperimentinė tekstinė pjesė teatrui)

Šis tekstas  gimė dramaturgijos festivalio "Dramokratija" rėmuose. Kiekvienais metais jie kuria pjesių skaitymus ir kviečia rašančius žmones kūrybines dibtuves vedamas įvairių lektorių. Šių metų tema buvo -"čia ir dabar".

MVIMG_20180321_183744.jpg

1/3 gyvenimo 

(teatro pjesė))

Ši pjesė atsirado teatro laboratorijoje "Atviras ratas". Ši pjesė atsirado, kaip eksperimentas, bandymas teatro priemonėmis prakalbinti ir paliesti tą pasaulį kuriame mes praleidžiame 1/3 gyvenimo - sapnuose.

3gyevnimo.jpg

Tai daugiausiai tekstai įvairioms meninėms instaliacijoms. Karts nuo karto leidžiu sau sudalyvauti neįprastuose kūrybiniuose projektuose, meninių instaliacijų kurime ir pan. Taip atsiranda patys įvairiausi tekstai... 

images (7).jpeg

PRA...

vienaveiksmė monopjesė pradedančiam aktoriui

Čia pirmoji profesionali mano pjesė. Nuo jos daug kas PRAsidėjo. Pradžioje pagal ją sukūriau mono spektaklį (rež.A.Giniotis)...

MVIMG_20181229_201145.jpg

Šis tekstas atsirado pradžioj kaip radijo pjesė. LRT buvo paskelbusi radijo pjesių konkursą.

regular_cv-31-photo-d-matvejev.jpg

Errorai

mokslinė pjesė

Šis tekstas atisirado "Meno ir mokslo laboratorijoje". Tai buvo visomis prasmėmis neįprastas pjesės(ir spektaklio) kūrimo procesas. Pasirinkus temą - klaida, klaidos baimė ir...

download (9).jpeg

Paskutinis radijo pagonis 

radijo teatro pjesė)

Tai buvo pirma mano radijo pjesė. 2011m ji LRT organizuotame radijo teatro pjesių konkurse laimėjo antrą vietą...

IMG_20181114_085622.jpg
Webp.net-gifmaker.gif
Webp.net-gifmaker (1).gif

Čia jau puslapio apačia. 

Tu jau visai dugne.

Kilk. 

bottom of page