top of page

Sudie, Idiotai!

antidetektyvinė pjesė

Šis tekstas atsirado teatro laboratorijoje "Atviras ratas". Norėjosi kalbėti apie jauno, maištaujančio žmogaus savijautą šiandieninėje visuomenėje. "Sudie, idiotai!" yra savotiška R.Selindžerio "Rūgiuose prie bedugnės" Lietuviška versija. (Šią medžiagą dirbome studijuodami su būsimais "Atviro rato" aktoriais dar LMTA studijų metais) Sukurus būsimo spektaklio dramaturginį pagrindą, toliau tekstas buvo kuriamas ir tikslinamas kartu ir su aktoriais. Prie šio teksto galutinės redakcijos taip pat prisidėjęs ir režisierius A.Giniotis, kuris kartu su visa komanda nuostabių,  talentingų aktorių(A.Storpirštis, V.Bagdonas, A.Vilutytė, I.Stundžytė, G.Kiela, B.Vasauskaitė, V.Šumilovaitė ir aš) sukūrė spektaklį Teatro laboratorijoje "Atviras ratas".

Vėliau ši pjesė buvo statyta ir Klaipėdos jaunimo teatre, Notheatre ir kituose profesionaliuose ir megėjiškuose teatruose ir teatro studijose 

Apdovanojimai:

  • 2009 m. Pjesė „Sudie, idiotai!”. Nacionalinės dramaturgijos festivalyje „Versmė‘09″ atrinkta į geriausių pjesių penketuką. 

nuorodos: google
bottom of page