top of page

Vandens gyvenimo linija 

meninė instaliacija ekologijos tema

Šis tekstas atsirado iš bendradarbiavimo su Lietuvos Jūrų muziejumi ir kompozitore Rita Mačiliūnaite. Muziejus turėjo erdvę, kurioje norėjo meninėm priemonėm kalbėti apie ekologiją, jūrą ir... ruonius. Taip po įvarių susitikimų su jūrų muziejaus darbuotojais, ruonių prižiūrėtojais ir ekspertais atsirado tekstas - "Vandens gyvenimo linija". Aš parašiau tekstą, Rita parašė muziką. Viskas nukeliavo į Jūrų muziejų ir 2017m. virto menine instaliacija "Vandens gyvenimo linija"

Kalbančios Vilniaus skulptūros

Šis tekstas atsirado iš bendradarbiavimo su Modernaus meno centru. Vilniaus kalbančios skulptūros“ – interaktyvus kultūrinis-edukacinis projektas, jungiantis kelias meno sritis ir šiuolaikines technologijas. Penkiolika Vilniaus senamiesčio skulptūrų kviečia asmeniškam pokalbiui telefonu. Tiesioginio skambučio metu klausytojai gali pažinti skulptūrose įamžintas asmenybes ar personažus, drauge – kultūrinį, istorinį ir architektūrinį Vilniaus paveldą. 

Man teko garbė parašyti tekstą ypatingam skulptūriniam paminklui - Inskripcijoms sovietinių represijų aukoms atminti, esančioms ant apeliacinio teismo pastato. Vėliau pats (jau kaip aktorius :) ) įskaičiau šį tekstą ir kiekvienas kas nuskanuoja ant pastato esantį QR kodą gali išgirsti šį tekstą savo telefone. Na o jei norite galite jį perskaityti ir čia.  

bottom of page